Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Nur evden eve nakliyat firmamız, sizlere İstanbul’un bütün ilçelerinde asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Asansörlü nakliyat yapan araçlarımız yaklaşık 30 metre kadar yüksekliğe yükselmektedir. Bu araçlarımız sayesinde eşyalarınızın zarar görme ihtimalleri de azalmaktadır.

Yük asansörlerimiz sayesinde bina içi taşıma sıkıntılarından kurtarmaya yardımcı olmaktayız. Yük Asansörlerimiz eşyanın alınacağı yerden direk olarak liftli kamyon ve ya kapalı kasa nakliyat araçlarımız içine eşyalarınız taşınacağı için taşıma süresi de kısalmış olmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımız istenildiği taktirde İstanbul ve Ankara başta olmak üzere kiraya verilmektedir.

Kiralama işlemleri ve tüm nakliyat, eşya depolama ve parça eşya taşıma hizmetleri için bizimle irtibata geçiniz.

Nur Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Nakliyat alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikimi, tecrübe, güler yüzlü hizmet kaliteli ve hizmet anlayışı ile 1990 yılından beri İstanbul merkezli olarak sizlere hizmet vermektedir.

 

Evden eve nakliyat’da son yıllarda oldukça yaygın tercih edilen araçlardan biri hiç kuşkusuz asansörlü taşımacılıktır. Öncelikle her işin inceliği oldugu gibi asansörlü taşımacılığında bir çok detayı vardır. Müşterilerimiz öncelikle şunu bilmeli her isteyen kişinin eşyası asansörle taşınamayabilir. Bunun için öncelikle bina önünde asansörün yanaşabilecegi bir boşluk olması gerekir. Ülkemizde çarpık kentleşme dolayısıyla bir çok ev bina vb. yerde asansörün yanaşması mümkün olmamakta ve taşıma asansör ile yapılamamaktadır. Öte yandan karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de asansör binanın yanına yanaşsa bile eşyaların alınacağı kapı ve/veya çıkışın küçük olması ve bir çok eşyanın asansör ile taşınmasını imkansız kılmaktadır. Taşınma işinin asansör ile yapılmasını düşünüyorsanız lütfen Nur Evden Eve Nakliyat Ekspertizlerine başvurun. Böylece hem müşterinin mağduriyeti önlenmiş olur hemde taşınma esnasında planlama sorunları ile karşılaşılmaz. Asansörlü ve ya asansörsüz taşımacılıkta personelin konusunda uzman olması önemlidir. Unutulmamalıdır ki Asanasörlü taşımacılıkta da eşyalarınız zarar görebilir. Taşımacılık da en önemli konu Nur evden eve Asanasörlü nakliyat şirketinin kalite standartlarıdır. Gönderdiği ekibin profesyoneliği, kulandığı paketleme teknikleri ve paketleme malzemeleridir. Bütün bu faktörlerin sağlanmadığı durumlarda eşyalarınızda hasar kaçınılmazdır. Unutmayın Nur Evden Eve Nakliyat size asansörlü taşımacılıkta özel seçenekler sunuyor.

 

Neden Asansörlü Taşımacılık?

– Taşınma sırasında Bina içinde oluşacak hasarları en az düzeye indirmek
– Asansörü olmayan yüksek katlı binalarda inip çıkma zamanını azaltarak daha hızlı olarak eşyanın taşınmasını sağlamak.
– Asansörlü Nakliyat Araçları Eşyanın hasar riskini azaltmak
– Asansörlü evden eve nakliyat ile bina sakinlerini rahatsız etmemek
– Bina içinde eşyaların zor çıkması durumun ortadan kaldırmak.
– Asansörle direk evin içine girerek taşınma suresinin kısaltmak.
– Asansörlü taşımacılık bazı yüksek binalar, dar koridorlar, girişi küçük apartman girişleri ile ilgili olumsuzlukları ortadan kaldırmak
– Bazı Bina Yöneticilerinin bina asansörünün kullanılmasına karşı olması.
– Dar alanlarda taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar vermesi durumu ortadan kaldırmak
– Asansörlü taşımacılık bina içi mesafeyi azaltığı için işçilerin dikkatini attırmak ve daha çok verim almak.
– Eşya taşıma işlemlerinde teknolojiden de yararlanmak