Banka ve Şirket Taşımacılığı

Firmamız kurumsal taşımacılık hizmeti adı altında banka taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Banka taşımacılık oldukça özen gerektiren bir taşıma türüdür. Firmamız uzman kadrosu ile bu konunun önemini ve bilincini taşımaktadır. Sorunsuz bir banka nakliyesi hizmeti almak için Nur Nakliyat uzman ve tecrübeli personeli ile en güvenli banka taşıma hizmetini tüm banka şubelerine sunmaktadır. Nur Nakliyat sektörde 26 yıldan fazla olan tecrübesi ile kurumsal anlamda bir çok büyük bankanın taşıma işlemini gerçekleştirmiştir.

Banka taşıma hizmetinde izlenmesi gereken yollar :

– Banka ATM’leri taşınmaktadır .
– Şubedeki tüm bilgisayar ve aparatlar paketlenmelidir.
– Banka memurları tarafından kullanılan masa ve gereçler paketlenmelidir.
– Bankada kullanılan para kasaları ve para sayma makinaları ambalajlanmalıdır.
– Bankada kullanılan dolaplar ambalajlanmalıdır.
– Banka şubelerinde kullanılan tüm demirbaş ve eşyalar özenle ambalajlanmalıdır.
– Şubenin büyüklüğüne göre birden fazla araç ile nakliyat hizmeti verilmelidir.

 

Türkiye’nin önemli nakliyat firmalarından olan firmamız, nakliyat hizmetlerine banka taşıma hizmetlerini de ekleyerek müşterilerine kaliteli taşımacılığın güvencesini vermeye devam etmektedir.

Firmamız profesyonel kadrosu ve geniş araç filosuyla istediğiniz zaman diliminde, istediğiniz taşıma şekli ile taşımacılık hizmetlerinizi kaliteli, sistemli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Nur nakliyat aynı zamanda bir aile şirketi olup maddi kazançtan çok müşteri memnuniyetini ön planda tutan nakliyat şirketidir.

Firmamız kurumsal  taşımacılık hizmetlerinde ülkemizde bulunan tüm bankalarla çalışma olasılığını düşünerek yapılan tüm çalışmalarımız profesyonelce yapılmaktadır. Firmamız ile yapılan tüm nakliye çalışmaları garantili bir şekilde yapılmaktadır. Her türlü taşımacılık hizmetlerinde firmamız sigorta kapsamında taşımacılık sırasında oluşacak tüm zarar ve ziyanı hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz daha hızlı, kaliteli, güvenli bir taşımacılık istiyorsanız bizi aramaktan çekinmeyiniz.