Ofis Taşıma

Ana Sayfa » YAZILAR » Ofis Taşıma

PROFESYONEL OFİS TAŞIMACILIĞI

Ofis taşıma alanında faaliyet gösteren firmalarımız ofis malzemeleri ve eşyalarını farklı adrese nakletmek isteyen müşterilerinin taleplerini dikkate alarak memnun kalacakları ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır. Ofis taşıma işinde uzun yıllar yapmış olduğu çalışmalara elde edindiği bilgi ve birikimini baz alarak her daim iş alanını ve çalışma kriterlerini özenle geliştirme odaklı çalışmalar sunan; Firmalarımız bu alanda her daim gelişimleri açık kendini sürekli yenileyen nakliyat kuruluşlarıdır. Ofis taşımacılığı hizmetleri sunarken daha öncesinde ofis taşıma hizmeti konusunda tecrübeli nakliyat personellerini çalışmaya özen gönderen firmalarımız ofis ürünlerinizin taşınmasında deneyimli personel gönderimi yapmaktadır. Ofis eşyalarınız yeni adresinize teslim ediline kadar firmamız aracılığı ile yapılan sigortalı ofis taşımacılığı poliçe kapsamında güvence altındadır. Mevcut sigorta poliçenin nakliyat esnasında ofis eşyalarınızın zarar görmesi durumunda mağduriyetin bu poliçe ile karşılanmasını sağlamaktadır. Bu sayede eşyalarınızın taşınma esnasında gönül rahatlığı ile hiç bir tedirginlik yaşama durumunuz söz konusu olmayacaktır. Ofis taşımacılığı hizmetlerinde tecrübeli olan firmamız sizlere kaliteli eşya paketleme hizmeti vermektedir. Taşınma öncesi hiç bir şekilde sizlerin ofis eşyalarına efor göstermenizi istemiyoruz. Sebebi ise alanında uzman deneyimli nakliye çalışanlarımız bu alanda eksiksiz ve kusursuz eşya paketleme desteği sunacaktır. Ofis taşıma ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunan firmalarımız, sizlerin nakliye ihtiyacını en iyi şekilde analiz ederek uygun fiyat seçenekleri ile sizlere kaliteli çözümler sunmaktadır. Sizlerde ofis eşyalarınızın sorunsuz ve güvenilir şekilde taşınmasını istiyor iseniz firmamıza ulaşarak ofis taşıma Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilir. Hatta yüz yüze ekspertiz gönderimi dahi isteyerek taşınma hizmeti alacak ofis eşyalarınızın bulunduğu ortamda ekspertiz çalışanlarımız ile görüşme sağlayabilirsiniz. Ofis eşyalarınızı güvenilir nakliyat firmamıza emanet etmeniz ve memnun kalmamız garantili nakliyat hizmeti almak için firmalarımıza ulaşabilirsiniz.

ofis taşıma

Evet, ülkemizde her sektörde kendisini ispatlamış birçok firma görebiliriz. Kimisi inşaat sektöründe kimisi emlak sektöründe kimisi de nakliyat sektöründe kendisini ispatlamış ve tüm Türkiye’ye marka olmuş firmalar görebiliriz. İşte nakliye hizmetleri konusunda da firmalarımızı örnek gösterebiliriz. Özellikle son yıllarda kulelerin dikilmesi ile birçok kurumsal şirket normal apartman dairelerinden bu plazalara taşınma sürecine girmiştir. İşte tam bu noktada şirket taşımacılığı, ofis taşımacılığı hizmet alımı devreye girmektedir.

ofis taşıma

Ofis Taşıma Hizmet Alımı Nasıl Olur?

İlk olarak yapmanız gereken firmamıza ile iletişime geçmeniz. Bundan sonraki süreç kolaydır. Firmamız tarafından ön bir tanışma ve expertiz organizasyonu yapılarak taşınacak malzemelerin listesi hazırlanıyor. Taşınacak mesafeler, kat oranlar vs… detaylar görüşülerek taşımacılık işlemleri için zaman, plan ve program hazırlanılıyor. Nakliyat firması olarak her zaman sağlam ve kalifiyeli elemanlarımız ile geniş araç filosu eşliğinde ofis taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz. Firmamız tüm ofis taşımacılık hizmetlerinde her zaman güvenli çalıştığı için ALLİANZ güvencesi ile tüm eşyalarınızı sigortalatmaktadır.

İlgili Terimler :