Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ofis ve iş yerlerinizin nakliye işlemleri için bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınızı keşif için taşınmadan önce personelimiz işyerinize gelerek eşyalarınızın taşıması hakkında sizlere detaylı bilgi verip, taşınmanın ne şekilde ve nasıl gerçekleşeceği hususunda sizleri aydınlatır. Taşınma günü ve saatini kararlaştırdıktan sonra iş yerinizin kaç kişiyle ve kaç araçla taşınabileceğini belirler. Sizlerinde onayını aldıktan sonra taşınma için gerekli hazırlıklar yapılarak vermiş olduğumuz gün ve saatte nakliye işleminizi gerçekleştiririz. Ofis Taşımak, Profesyonellik gerektiren bir iştir ve bu hususta en başta modern paketleme malzemeleri gelir. Bir ofis ve büro taşıma şirketinde her şeyden önemlisi taşıma işlemi için gerek duyulan taşıma hizmet standartlarını yerine getirerek sorumluluk bilincinde olasıdır.
 
Ofis ve işyeri taşımalarında ağır yük olarak nitelendirdiğimiz para kasası ve makinelerin daha özenli taşınması ve herhangi bir aksaklığa uğramadan yerlerinden alınarak yeni işyerinize taşınması için gerekli olan işlemler tarafımızca sizlerin belirtmesi durumunda yada bizim bu ağır eşyaları önceden görmemiz durumunda alacağımız ekstra önlemler ile gerçekleştirilir.

Nur Evden Eve Nakliyat firması olarak büro taşıma işlemlerini tüm detaylara dikkat ederek, siz müşterilerimize sunuyoruz. Her konuda olduğu üzere Büro taşımacılığında da siz müşterilerimizin memnuniyetini kendimize ilke edinmiş bulunuyoruz.
 
Firma olarak taşımanın yapılacağı gün taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofisi oda oda taşımaktayız. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı aletler kullanılmaktadır. Tüm ofis eşyaları Avrupa’dan ithal pet graft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır.

İş yeri nakliyesi profesyonel taşımacılık işlerinden biridir. Her evden eve nakliyat yapan firma iş yeri taşıması yapamaz. Dolayısıyla iş yeri veya ofis taşınması, nakliyesi gerektiğinde daha önce referans olarak veren firmaları tercih ediniz.

 

Taşıma Sistemi

Ofis Taşıma işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.

Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde;

Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralanılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.

Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.

Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.

Büro eşyalarınız yeni ofisinizde bölüm ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.

Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.

Monte ve demonte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.

Yerleştirme