Paketleme Hizmeti

26 Yıllık tecrübemizle sizlere uluslar arası standartlarda hizmet veriyoruz.Ev depolama,eşya depolama ve eşya paketleme konusunda uzman kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz. Sizler için en kaliteli ve en sağlıklı malzemelerle eşyanızı paketleyip veya ambalajlayıp son sistem depolarımız da sizler için muhafaza ediyoruz. Firmamız yenilikçi anlayışı ve çağdaş vizyonu ile sizlere Türkiye’de en iyi eşya paketleme ve depolama olanaklarını sunmaktadır. Malzemeleriniz uzman elemanlarımız tarafından paketlenmesinden sonra isterseniz uzun süreli depolarımızda saklayabilir ya da daha kısa süreli dağıtım merkezlerimizde sizler için muhafaza edebiliriz. Tamamen sizlerin beklentileri doğrultusunda ekiplerimiz malzemelerinizi özenle paketleyip tekrar sizlere iade edeceklerdir. Bu sektörde yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile sizlere tamamen Avrupa standartlarında hizmet vermekteyiz.

 

Eşya saklama İstanbul gibi büyük şehirlerde artık zorunlu hale gelen bir ihtiyaç olarak görülmektedir. Bundan dolayı bu büyük şehrin tüm semtlerinde neredeyse onlarca depo bulunmaktadır. Ancak tüm firmalar henüz tam bir kurumsallığa erişmemişlerdir.Ev eşyası depolamak için sizlerden telefon bekleyen firmamız yılların verdiği tecrübe ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. İletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti vermek için bekliyor olacağız.

 

Ayrıca nakliye işlemlerinizin öncesinde gerekli olan tüm hizmetler de montaj, paketleme ya da ambalajlama işlemleri içinde bizleri yine çağrı merkezimizden arayabilirsiniz.
Eşya paketleme işlemleri, malzemelerinizin uzun süreli korunması için gerekli bir işlem olup uzman kişiler tarafından aşağıda ki gibi yapılmasına özen gösterilmelidir. Birkaç tane örnek resim yazımızda bulabilirsiniz.

 

eşya paketleme eşya paketleme eşya paketleme
Özel malzemelerinizi paketlemek için en kaliteli malzemeler kullanıyoruz çünkü size verdiğimiz değeri onlara da veriyoruz. Antika malzemeleriniz, kırılabilir cam ya da değerli malzemeleriniz bizimle güvenilir ellerde itina ile paketlenip gideceği yere sağlam teslim edilecektir.Eşya paketleme sektöründe yılların verdiği tecrübe ile hizmet sunuyoruz. Kırılabilir cam malzemeleriniz özenle paketlenecektir ve ulaşacağı yere hiç bir zarar almadan gidecektir.Eşya paketleme işlemleri yapılırken cam eşyalara özen gösterilmelidir.
eşya paketleme eşya paketleme eşya paketleme
26 yıldır yaptığımız işimizle kendimize güveniyoruz ve malzemelerinizi sistemli bir şekilde taşıyoruz. Eşya paketleme bizim işimiz. Her malzeme kendi kutularına kırılmayacak şekilde özenle yerleştiriyoruz. Bu nedenle 26 yıldır ayaktayız ve işimizi seviyoruz. Ambalaj işlemeleri devam ederken diğer uzman elemanlarımız işlerini ciddiyetle yapmaya ve hasarsız taşımaya devam ediyorlar.
eşya paketleme eşya paketleme eşya paketleme
Eşyalarınızı bizlerden teslim aldığınızda ki tebessümünüz ve memnuniyetiniz bizler için bir çok şeyden daha önemli. Yatak ve Yatak Başlıklarının Paketlenmemiş Hali Yatak ve Yatak Başlıklarının Strejle Paketlenmiş Hali
eşya paketleme eşya paketleme eşya paketleme
Salon Takımı Paketlenmemiş Hali Salon Takımı Paketlenmiş Hali Masa Sandalye Gümüşlük Salon Takımı Koltuk Grubu Paketlenmemiş Hali
eşya paketleme eşya paketleme eşya paketleme
Salon Takımı Koltuk Grubu Paketlenmiş Hali Yatak Odası Gardorapın Paketlenmemiş Hali Yatak Odası Gardorapın Bir Kısım Paketlenmiş Hali