Şehirler Arası Nakliyat

Ana Sayfa » YAZILAR » Şehirler Arası Nakliyat

Tecrübeli ve her biri alanında deneyimli personel (marangoz ve elektrikçi dahil) kadrosu ile profesyonel hizmet sağlıyoruz. Sigortalı Taşımacılık demek taşıma öncesi tüm eşyalarınızı ve taşınacakları sigorta ile koruma altına almaktır. Unutmayın firmalarımız dizaynlı ve düzenli işler yapar Ücretsiz Ekspertiz ile Alanında uzman eksperlerimiz taşıma öncesi ücretsiz danışmanlık ve ekspertiz hizmeti sağlamaktadır. Fiyatta ve zamanda anlaşılamaması durumunda hiçbir ücret talep edilmez. Hiçbir zaman evden eve nakliyat ile ilgili ilave ücret talep etmeyiz.

Firmalarımız eşyalarınızı kendi personeli ile paketleme yaptıkdan sonra ev taşımaya geçmektedir. Evinizin Mobilyaları Sökülür, Ambalajlanır Zarar Görmemesi için kalın naylonlarla paketlenir sonrasında taşıma ve varış yerinde de yerine yerleşirrilmesi ve kurulması yapıldıktan sonra teslim edilir. Uzman ve kaliteli Evden Eve Nakliyat Hizmetleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

şehirler arası nakliyat

Türkiye’de 1956 yılından bu yana taşımacılık sektörü içinde yer alan ve zamanla diğer nakliyat şirketleri ile birlikte yapmış olduğu ortak çalışmalar ile taşımacılık sektörünün bir kolu olan evden eve nakliyat hizmetlerini direk olarak bir sektör haline getiren nakliyatçılar topluluğu zamanla evden eve nakliyat hizmetlerini kendi arasında belli başlı gruplara ayırmıştır. Bu gruplardan en önemli ve ana parça olan şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini başlı başına önemli bir hizmet ağı haline getirmişlerdir. Bu alanda her firmanın çeşitli çalışmaları olduğu gibi firmalarımızın da çeşitli çalışmaları olmuştur. Ve günümüzde hem devlet olsun hem özel sektör olsun firmalarımız ile şehirlerarası evden eve taşımacılık alanında ortak çalışmalar yürütmektedir. Ve yürütmeye devam etmektedir.

şehirler arası nakliyat

Firmalarımız, yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven ile sektörde şehirler arası alanında önemli adımlar atmıştır. İstanbul’un en önemli nakliyat firmalarından olan firmalarımız, şehirler arası ev taşımacılığı hizmetlerinde teknolojinin gelişmesi ve ülkemizde karayollarının hızlı gelişmesi ve yeni yolların, köprülerin, geçitlerin yapılması ile şehirlerarası taşımacılık hizmetleri bir anlamda kolaylaştı. Son zamanlarda evden eve nakliyat alanında önemli yatırımlar yapan firmalarımız, 81 ilde bu hizmetlerini detaylı bir şekilde bölge, bölge ayırarak müşterilerinin şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde geri çevirmemiştir. İsterseniz Edirne’den Kars’a isterseniz Bartın’dan Antalya’ya daima her bölgede hizmet verebileceğimiz araçlarımız mevcuttur.

İlgili Terimler :