Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli ilçesinde, evden eve nakliyat hizmetini 1990 yılından bu yana avrupa kalitesi standartlarında yapmaktayız. Şirketimiz tamamen müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Şu önemli gerçeğin çok iyi farkındayız; bir taşınma gerçekleştirdiğimiz zaman bizden bu hizmeti alan kişinin önümüzdeki yıllarda yeniden bir nakliyat işi olabilir. Belkide yeni bir ev satın alıp oraya taşınmaya karar verebilir. Bazende tekrar taşınma ihtiyacı duymayabilir. Lakin İstanbul da herkesin bir iş arkadaş çevresi muhakkak vardır. Muhakkak bir eş dost akraba çevresi vardır. Her bir yeni müşteri farklı bir kitleye ulaşmanın en iyi yoludur. Verdiğimiz iş kolu hizmet sektörüdür. Hizmet sektörünün bazı sıkıntıları mevcuttur, kesinlikle müşterinizi memnun etmeniz gerekir. Yukarıda dolaylı olarak refarans yönteminden bahsettik, sizlere özetlemek gerekirse bir müşteri evini taşıtıyor ise tavsiye edebilmesi için memnun kalması gerekmektedir. Referansın fiyatla alakası yoktur, fiyat çok ucuz da olsa çok pahalı da olsa müşteri memnun kalmamışsa kesinlikle başka eşine veya dostuna tavsiye etmez bu tüm hizmet sektörleri için geçerli bir sebeptir.

Şirketimiz bunun bilincinde olup her yeni müşterisini, kendimizi ve işimizi sürdürebilir bir ticaret için farklı bir kitleye ulaştırabilecek önemde görmektedir. Sizlere evden eve nakliyat için kişiye özel ev taşımacılığı alanında tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda şehir içi ve şehirler arası kaliteli evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bizlere taşınma ihtiyacınızı bildirin, detayları sağlayın ve nasıl bir taşınma istiyorsanız şirketimiz size özel taşımacılık için en ekonomik fiyatı en kaliteli hizmet anlayışı içerisinde sizlere sunacaktır.

Bir çok kurum kuruluş şirket ve şahıs Nur Evden Eve Nakliyat Hizmetlerini tercih etti. Sizleri de aramızda görmek bize kıvanç kaynağı olacaktır.

Nakliyat Firmamız Sultanbeyli ilçesinde yaklaşık 25 senedir hizmet vermektedir. En güvenli hizmetten faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kalite, güven ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamız verdiği hizmetleri garantili ve sigortalı olarak yapmaktadır. Nakliyat esnasında eşyalarınız kırılır veya başka bir hasar meydana gelirse sözleşmemiz kapsamında eşyalarınız garanti altında olacaktır.

Eşyalarınızı nakliyat asansörümüz sayesinde yüksek binalardan hasarsız olarak indirerek araçlarımıza yüklüyoruz.

Nur Nakliyat Hizmetleri olarak eşyalarınıza çok değer verdiğinizi ve sizin için çok önemli olduklarının bilincindeyiz. Bu nedenle eşyalarınızı toplama hamallar ile değil bizzat kendi tecrübeli elemanlarımızla taşıyoruz.